Kemal Doğulu’nun Sert Sözleri: Kadir Doğulu ile Araları Açıldı!

Kemal Doğulu’nun Sert Sözleri: Kadir Doğulu ile Araları Açıldı!

Modacı ve şarkıcı Kemal Doğulu, uzun süredir küs olduğu kardeşi oyuncu Kadir Doğulu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Doğulu, "Sadece kan bağım var. Siz ne biliyorsanız ben de onu biliyorum. Tabii ki küslüğün sebepleri var. O biliyor, ben biliyorum ve ailem biliyor. Hiç kimsenin bilmesine de gerek yok. Kardeşimizi seçemeyiz" ifadeleriyle durumu özetledi.

ABONE OL
25 Şubat 2024 12:49
Kemal Doğulu’nun Sert Sözleri: Kadir Doğulu ile Araları Açıldı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ünlü modacı ve şarkıcı Kemal Doğulu, uzun bir süredir aralarında gerginlik olan kardeşi oyuncu Kadir Doğulu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Doğulu, “Sadece kan bağımız var. Siz ne biliyorsanız ben de onu biliyorum. Tabii ki küslüğün sebepleri var. O biliyor, ben biliyorum ve ailem biliyor. Hiç kimsenin bilmesine de gerek yok. Kardeşimizi seçemeyiz” ifadeleriyle durumu özetledi.

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’ndaki bir mekanda sahneye çıkan Kemal Doğulu, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Özellikle kardeşi Kadir Doğulu ile yaşadığı gerginlik hakkında açıklamalarda bulunan Doğulu, “Evet, kardeşimizi seçemeyiz. Bu bir mecburiyet. İnsanlar arkadaşlarını seçip onlardan kardeş yapabilir kendisine” şeklinde konuştu.

Doğulu, “Kan bağım olan herkesi sevmek zorunda değilim ve kan bağım var diye herkesle akraba olduğumu düşünmüyorum. Bu sadece onun için değil, hepsi için geçerli” diyerek duygularını ifade etti. Ayrıca, Kadir Doğulu’nun eşi Neslihan Atagül’ü aldattığı iddialarıyla ilgili olarak da “Kadir bugüne kadar yanındaki hiçbir hanımefendiyi aldatmadı. Yiğidi öldür, hakkını yeme. Ben kardeşimi doğduğundan beri tanıyorum. Neslihan’ı da aldatmadı, aldatmaz” şeklinde konuştu.

Bu açıklamalar, kardeşler arasındaki gerginliği ve Kadir Doğulu’nun evliliğiyle ilgili iddiaları yeniden gündeme getirdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.