SELAHADDİN BAKİ’DEN KURA DEĞERLENDİRMESİ

SELAHADDİN BAKİ’DEN KURA DEĞERLENDİRMESİ

ABONE OL
23 Şubat 2024 22:45
SELAHADDİN BAKİ’DEN KURA DEĞERLENDİRMESİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, Konferans Ligi’ndeki Union Saint-Gilloise eşleşmesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Eşleşmeler belli olduktan sonra canlı yayına bağlanan Selahaddin Baki, eşleşmede genetik bir şanssızlık olduğunun altını çizdi.

SELAHADDİN BAKİ: HEYECANLA O GÜNÜ BEKLİYORUZ

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki , temsilcimiz Fenerbahçe’nin Union Saint- Gilloise eşleşmesi hakkında açıklamalarda bulundu. Baki: ”Türklüğü kalbinde hisseden herkesin çok heyecanlanacağı bir potansiyel final var. Takıma nazar değdirmek istemiyorum ama hepimizin inancı Fenerbahçe’yi orada, finalde görmek. Stadyumun isminden dolayı orada bir kupa kaldırmak hepimizin isteği. Heyecanla o günü bekliyoruz, hayal ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

”ŞU ANDA TEK TÜRK TEMSİLCİSİ OLARAK KALDIK”

”Genetik şanssızlığımız sürdü yine. Kurada en iyi topu oynayan takımlardan birini çektik. Anderlecht’in önünde, Liverpool’u yenmiş bir takım. Yaş ortalaması 25 olan, dinamik bir takım. Ancak bunların hiçbiri bizi ürkütmez. Şu anda tek Türk temsilcisi olarak kaldık. Turu geçeceğimize inanıyoruz”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP