Hakkımızda

Biz Kimiz?

kamusondakika.com 2023 yılında faaliyete geçmiş ve yayın hayatına başlamıştır. kamusondakika.com; kullanıcılarına kamu personeli, sözleşmeli personel alımı ve iş ilanları hakkında içerikler hazırlamaktadır. Bunun yanısıra onlarca kategoride özgün içerik oluşturarak geniş bir kitleye hitap etmeyi misyon edinmiştir.

Google News kaydını kısa bir süre içerisinde alan kamusondakika.com, Ağustos 2023 itibarı ile günlük yaklaşık 1.000 kullanıcıya ulaşmış, çok kısa bir süre içerisinde nadir görülen istatistikler elde etmiştir. Elbette bu yükselişte siz saygıdeğer kullanıcılarımızın payı yadsınamayacak büyüklüktedir.

kamusondakika.com’un vizyonu; sektörde lider, kamu personeli ve iş ilanları konusunda sektöre yön veren bir isim olmaktır. Bu yolda emin adımlarla ilerliyor, saygıdeğer misafirlerimizi de bizlere destek amaçlı sosyal medya hesaplarımızı takip etmesini rica ediyoruz.

Saygılarımızla

kamusondakika.com ekibi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.