Erdoğan’dan, Erbakan’ın İstediği Yerde Gövde Gösterisi

Erdoğan’dan, Erbakan’ın İstediği Yerde Gövde Gösterisi

Erdoğan Sakarya mitinginde vatandaşlara seslendi. Erdoğan'ın mitingine 60.000 kişi katıldı.

ABONE OL
24 Şubat 2024 19:18
Erdoğan’dan, Erbakan’ın İstediği Yerde Gövde Gösterisi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ittifak görüşmeleri sürecinde Yeniden Refah Partisi’nin istediği Sakarya’da vatandaşlara seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sakarya mitinginde toplamda 60 bin kişi katılım gösterdi. Erdoğam adeta Erbakan’ın istediği Sakarya’da gövde gösterisi yaptı. Cumhurbaşkanı Sakaryalı vatandaşlara seslenerek yerel seçimlere 35 gün kala önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan: Sakarya İstikametini Hiç Bozmadı 

“Bizim Sakarya ile aramızdaki muhabbeti ancak gönül gözüyle bakanlar görebilir. Gönül coğrafyamızın her rengini bağrında yaşatan Sakarya’ya sizlerle hasret gidermeye geldim. Sakarya geleceğe güvenle bakmamızın da teminatıdır. Milli Mücadele’de olduğu gibi 15 Temmuz’da da ayakta durarak hainlere geçit vermeyen bu şehir, Türkiye Yüzyılı’nın da parlayan yıldızıdır. Bir dönem bizimle birlikte olup da sonra yolunu ayıranların veya yolunu kaybedenlerin aksine, Sakarya istikametini hiç bozmadı.

”Bu Vizyonu Hayata Geçirmek İçin Talep Ediyoruz”

”Ülkenin ikinci büyük partisi, işi gücü bırakmış kendi içinde saç saça baş başa kavga ediyor. Dün Türkiye’yi yönetecek Cumhurbaşkanı adayı diye karşımıza çıkardıkları Genel Başkanlarını çiğneyip gezdiler. Cumhurbaşkanı Yardımcısı diye dolaştırdıklarının ne olacakları belli değil. Kongredeki şaibeleri aday belirlemedeki kavgalar izledi. Kıyamet kopsa, millet feveran etse umurlarında değil. Kendi şahsi kariyerlerinden başka hiçbir şeyi gözleri görmüyor. Tek parti döneminden beri böyleydiler. Milletimizden 31 Mart’ta sandıkta desteği, siyasi rant paylaşımı değil, bu vizyonu hayata geçirmek için talep ediyoruz.”

”Barış ve Huzur İstiyorsan Savaşa Hazır Olmalısı”

Barış ve huzur istiyorsan savaşa hazır olmalısın, Türkiye ve Türk milleti olarak bu topraklarda huzur içerisinde yaşamak istiyorsak, yapacağımız iş bellidir; güçlü bir ordu ve savunma sanayine, havada, karada ve denizde sahip olacağız. Bizi düşmanlarımıza karşı koruyacak olan tek şey bileğimizdir, kendi gücümüzdür, kendi imkan ve kabiliyetlerimizdir. Diğer türlü bize bu coğrafya da nefes bile aldırmazlar. Bu gerçeği, yakın çevremizdeki örnekleri ile acı bir şekilde görüyoruz. Suriye’de bir milyon insan vahşice öldürüldü, 12 milyona yakın insan göçe zorlandı zulmü durdurmak için kimse adım atmadı.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.